← Terug naar locaties / Utrecht / Zeist / Woudschoten Hotel & Conferentiecentrum
Zeist, Utrecht

Woudschoten Hotel & Conferentiecentrum

Conferentiecentrum

t/m 350Personen
15Zalen
Over deze locatie

Woudschoten Hotel & Conferentiecentrum ligt op het bosrijke landgoed Woudschoten in Zeist, omringd door 45 hectare natuur. Het complex bestaat uit drie vleugels, waaronder de Villa: het oorspronkelijke gebouw met lounge, dinerrestaurant, vergaderzalen, hotelkamers en een kapel.

Er zijn 30 zalen voor groepen van 8 tot 350 personen, die in verschillende opstellingen worden ingericht. De locatie wordt gebruikt voor vergaderingen, trainingen en (meerdaagse) cursussen, congressen, conferenties, seminars, jaarvergaderingen, feestelijke diners en teambuilding, ook in de buitenlucht. Voor grote evenementen kan een aparte vleugel worden ingezet met plenaire zalen, break-outruimtes, eigen foyer, standruimte en garderobe. Het hotel telt 139 kamers. Er zijn twee restaurants met terrassen, waaronder het Atriumrestaurant voor ontbijt en lunch; voor gezelschappen vanaf 30 personen wordt een menu op maat samengesteld. Woudschoten is via de A28 en A12 bereikbaar en heeft een gratis parkeerterrein.

Zalen en opstellingen
ZaalMax.TheaterSchoolU-vormCarréCabaretm²
Woud 30350350160——180340
Sociëteit200—————230
Woud 2910010055303260120
Kapel12012040242850115
Woud 2470704426305085
Woud 2560604024264585
Woud 2750502822244080
Woud 2860604026284585
Atrium 170704026324585
Atrium 270704026324585
Atrium 560603626324080
Atrium 860603624304080
Atrium 640402420243068
Villa 260603222263585
Villa 1540402420242865
Bereikbaarheid

3,3 km van station Driebergen-Zeist, ca. 20 min met de OV-fiets.

VanuitTreinAuto
Amsterdam1 u 19 min59 min
Rotterdam1 u 33 min1 u 03 min
Den Haag1 u 41 min1 u 09 min
Utrecht36 min33 min
Eindhoven1 u 47 min1 u 16 min
Groningen3 u2 u 28 min
Zwolle1 u 51 min1 u 14 min
Maastricht2 u 46 min2 u 18 min

Indicatie van deur tot deur vanaf het centrum, buiten de spits. Voor je eigen groep kan het anders uitvallen. Bereken voor je groep

Faciliteiten
  • Parkeren
  • Catering
  • Terras of buitenruimte
  • Overnachten
Op de kaart
Beeld
Is dit jouw locatie?

Claim het profiel bij Greenbookings: vul foto's en zalen aan en ontvang aanvragen rechtstreeks. Als partner plant je per event minimaal één boom en ga je voor bij een gelijke uitkomst.

Claim deze locatie bij Greenbookings ↗
Klopt er iets niet op deze pagina?

Beschikbaarheid en prijs opvragen

Je aanvraag gaat via Greenbookings rechtstreeks naar de locatie. Kosteloos voor organisatoren.


Capaciteitt/m 350
PrijsOp aanvraag

Gratis · geen account nodig · Zo werkt een aanvraag

Website van de locatie ↗


Ligt deze locatie goed voor je hele groep?

Vul in waar iedereen vandaan komt en zie de reistijd per persoon.

Bereken voor je groep
Stap 1 van 3

Vul in waar iedereen vandaan komt

Plaatsen of postcodes, met het aantal mensen. Of gebruik je eigen locatie.