← Terug naar locaties / Zuid-Holland / Gorinchem / Van der Valk Hotel Gorinchem-A15
Gorinchem, Zuid-Holland

Van der Valk Hotel Gorinchem-A15

Hotel

t/m 330Personen
15Zalen
Over deze locatie

Van der Valk Hotel Gorinchem-A15 ligt aan de Franklinweg in Gorinchem, nabij de A15. Het hotel beschikt over elf multifunctionele zalen voor gezelschappen van 2 tot 330 personen; in de aanwezige bioscoopzalen is plaats voor 572 personen. De zalen hebben audiovisuele middelen en worden gebruikt voor vergaderingen, trainingen, congressen en feestelijke bijeenkomsten. Op het terrein zijn een restaurant, een bar en andere voorzieningen zoals een casino en een spa. Gasten kunnen gratis parkeren en hun elektrische auto opladen bij de laadpalen. Het hotel noemt zichzelf het meest duurzame hotel van Van der Valk International en draagt het Green Key-keurmerk.

Zalen en opstellingen
ZaalMax.TheaterSchoolU-vormCarréDinerReceptieCabaretm²
Achtervliet322818142024243240
Duveltjesgracht10———10———30
Giessen322816121616243240
Groote Wiel9999322632489648102
Linge8080322834405448106
Merwede1301305636446411484132
Paardenwater808032202832544896
Paardenwater + Groote Wiel + Merwede3283281249099152220150330
Ravensloot404021121624242747
Steenenhoek525223212440242572
Wetering322816121424243240
Zederik10———10———30
Congreszaal 17272———————
Congreszaal 59696———————
Congreszaal 6200200———————
Bereikbaarheid

2,9 km van station Gorinchem.

VanuitTreinAuto
Amsterdam1 u 15 min1 u 04 min
Rotterdam57 min55 min
Den Haag1 u 09 min58 min
Utrecht59 min43 min
Eindhoven1 u 12 min59 min
Groningen2 u 38 min2 u 59 min
Zwolle1 u 46 min1 u 45 min
Maastricht1 u 55 min1 u 59 min

Indicatie van deur tot deur vanaf het stadscentrum. Bereken voor je groep

Kenmerken

Ruimtes & Faciliteiten

  • Vergaderzalen aanwezig
  • Restaurant aanwezig
  • Meerdere zalen beschikbaar

Duurzame Bereikbaarheid

  • Gratis parkeren op eigen terrein
  • Elektrische laadpalen voor auto's

Technische Faciliteiten

  • WiFi beschikbaar

Gebouw & Certificeringen

  • Green Key gecertificeerd
Op de kaart
Is dit jouw locatie?

Claim het profiel bij Greenbookings: vul foto's en zalen aan en ontvang aanvragen rechtstreeks. Als partner plant je per event minimaal één boom en ga je voor bij een gelijke uitkomst.

Claim deze locatie bij Greenbookings ↗
Klopt er iets niet op deze pagina?

Beschikbaarheid en prijs opvragen

Je aanvraag gaat via Greenbookings rechtstreeks naar de locatie. Kosteloos voor organisatoren.


Capaciteitt/m 330
PrijsOp aanvraag

Gratis · geen account nodig · Zo werkt een aanvraag

Website van de locatie ↗


Ligt deze locatie goed voor je hele groep?

Vul in waar iedereen vandaan komt en zie de reistijd per persoon.

Bereken voor je groep