Bergen op Zoom
Vergaderlocaties in Bergen op Zoom
2 locaties in Bergen op Zoom zijn geschikt voor een vergadering. 1 daarvan ligt binnen 1 km van een station; de grootste biedt plek aan 650 personen.
Veelgestelde vragen
Hoeveel vergaderlocaties zijn er in Bergen op Zoom?
2 locaties in Bergen op Zoom zijn geschikt voor een vergadering. 1 daarvan ligt binnen 1 km van een station; de grootste biedt plek aan 650 personen.
Welke locaties in Bergen op Zoom liggen het dichtst bij een station?
Stadsschouwburg De Maagd (690 meter van Bergen op Zoom).
Wat is de grootste locatie in Bergen op Zoom voor een vergadering?
Stadsschouwburg De Maagd, met plek voor maximaal 650 personen.
Komt je groep uit verschillende plaatsen?
Vul in waar iedereen vandaan komt. De planner rekent per locatie de reistijd met trein en auto uit en laat zien welke plek voor de hele groep eerlijk ligt. Dat kan ook buiten Bergen op Zoom zijn.
Ook in andere steden
Vergaderlocaties in Amsterdam →Vergaderlocaties in Rotterdam →Vergaderlocaties in Den Haag →Vergaderlocaties in Utrecht →Vergaderlocaties in Eindhoven →Vergaderlocaties in Groningen →Vergaderlocaties in Zwolle →Vergaderlocaties in Arnhem →Vergaderlocaties in Nijmegen →Vergaderlocaties in Maastricht →Vergaderlocaties in Breda →Vergaderlocaties in Tilburg →
