← Terug naar locaties / Noord-Brabant / Vught / Landgoed Huize Bergen
Vught, Noord-Brabant

Landgoed Huize Bergen

Landgoed

t/m 200Personen
15Zalen
12 minLopen vanaf station
Over deze locatie

Landgoed Huize Bergen is een historisch landgoed in Vught, vlak bij 's-Hertogenbosch, met een monumentaal landhuis, een restaurant, hotelaccommodaties en een park met oude bomen. Het landgoed ontvangt gasten voor vergaderingen, zakelijke bijeenkomsten, lunches en diners, overnachtingen, bruiloften, feesten en herdenkingen.

Het Koetshuis uit 1916 ligt tegenover het landhuis en heeft een grote zaal die met schuifwanden in tweeën te delen is, een subruimte, een kleine spreekkamer, een bar en een eigen terras, met ruimte voor maximaal 155 personen. Het Koetshuis wordt gebruikt voor vergaderingen, zakelijke borrels, feesten tot 150 personen en walking dinners tot 120 personen. In het landhuis zijn zittende diners mogelijk tot 50 personen, ook in aparte stijlkamers. Overnachten kan in kamers en suites in het Koetshuis en in hotelaccommodatie De Botanica; het ontbijt wordt in het landhuis geserveerd.

Zalen en opstellingen
ZaalMax.TheaterSchoolU-vormCarréCabaretm²
De Slaapkamer30301513162041
De Zitkamer40401421243058
De Gele Logeerkamer40402019203058
De Pianokamer22221111121734
De Rode Logeerkamer22221111121734
De Dienstbodekamer40401415162053
De Zolderkamer2020—7———
Koetszaal82823931344495
Tuigkamer12107———20
Tuinkamer60602617203574
Pauw16016054354480200
Patrijs303018——2864
Zomer55553023244870
Herfst31311615182140
Winter31311615182140
Bereikbaarheid

12 min lopen van station Vught.

VanuitTreinAuto
Amsterdam1 u 32 min1 u 27 min
Rotterdam1 u 17 min1 u 08 min
Den Haag1 u 29 min1 u 24 min
Utrecht1 u 06 min55 min
Eindhoven55 min40 min
Groningen2 u 40 min3 u 06 min
Zwolle1 u 47 min1 u 49 min
Maastricht1 u 37 min1 u 34 min

Indicatie van deur tot deur vanaf het stadscentrum. Bereken voor je groep

Faciliteiten
  • Catering
  • Terras of buitenruimte
  • Overnachten
Op de kaart
Is dit jouw locatie?

Claim het profiel bij Greenbookings: vul foto's en zalen aan en ontvang aanvragen rechtstreeks. Als partner plant je per event minimaal één boom en ga je voor bij een gelijke uitkomst.

Claim deze locatie bij Greenbookings ↗
Klopt er iets niet op deze pagina?

Beschikbaarheid en prijs opvragen

Je aanvraag gaat via Greenbookings rechtstreeks naar de locatie. Kosteloos voor organisatoren.


Capaciteitt/m 200
PrijsOp aanvraag

Gratis · geen account nodig · Zo werkt een aanvraag

Website van de locatie ↗


Ligt deze locatie goed voor je hele groep?

Vul in waar iedereen vandaan komt en zie de reistijd per persoon.

Bereken voor je groep