← Terug naar locaties / Noord-Holland / Amsterdam / Internationaal Theater Amsterdam
Amsterdam, Noord-Holland

Internationaal Theater Amsterdam

Theater

t/m 2800Personen
11Zalen
Over deze locatie

Internationaal Theater Amsterdam (ITA) ligt midden op het bruisende Leidseplein en is gevestigd in de iconische Stadsschouwburg, een van de mooiste historische theaters van Nederland. Bekend van het jaarlijkse Boekenbal en events als de Gouden Loeki , de Buma Awards en festivals als Brandhaarde n, Lieve Stad, IDFA en het Holland Festival vinden hier hun thuis. Al meer dan 130 jaar d plek voor grootse ontmoetingen. Met 13 karaktervolle zalen en foyers biedt ITA ruimte aan groepen tot 1.800 gasten. Of het nu gaat om intiem vergaderen in The Bookshop, stijlvol dineren in de Koninklijke Foyer, een congres in de Grote Zaal of een feest direct op het toneel: hier kan het allemaal. Uniek in Nederland: dineer met maximaal 200 gasten of feest met 600 gasten op het toneel. Dankzij een speciale contravloer kan de Grote Zaal bovendien transformeren tot een indrukwekkende dinerlocatie voor 400 personen. Capaciteit zalen Grote Zaal 750 personen (theateropstelling) Rabozaal 500 personen (theateropstelling) Koninklijke Foyer 200 personen Nieuwe Foyer 200 personen Studio 1 250 personen Studio 2 150 personen Pleinfoyer 150 personen Bookshop 65 personen ITA Salon 50 personen Marnix en Gijsbrecht bordes tot 70 personen Ajaxfoyer en Ajaxbordes tot 150 personen Totaal 1.300 1.800 personen bij inzet van het hele gebouw Faciliteiten Iconische locatie met 13 zalen en foyers Groot podium ( 400 m²) + uitgebreide backstage (kleedkamers, green rooms, stilte-ruimtes) Daglicht in vrijwel alle ruimtes

Zalen en opstellingen
ZaalMax.TheaterDinerReceptie
Grote Zaal800750250800
Rabozaal600500300600
Koninklijke Foyer20010075200
Pleinfoyer1506040150
Ajaxfoyer & -terras1006040100
The Bookshop60452860
Nieuwe Foyer2008040200
Gijsbrechtbordes75652075
Marnixbordes75652075
Studio300250100300
Brasserie400—100400
Bereikbaarheid

2,0 km van intercitystation Amsterdam Centraal.

VanuitTreinAuto
Amsterdam18 min13 min
Rotterdam58 min1 u
Den Haag53 min54 min
Utrecht42 min50 min
Eindhoven1 u 34 min1 u 50 min
Groningen1 u 56 min2 u 24 min
Zwolle1 u 16 min1 u 25 min
Maastricht2 u 17 min2 u 52 min

Indicatie van deur tot deur vanaf het stadscentrum. Bereken voor je groep

Faciliteiten
  • Catering
  • Overnachten
  • Podium of theaterzaal
Op de kaart
Is dit jouw locatie?

Claim het profiel bij Greenbookings: vul foto's en zalen aan en ontvang aanvragen rechtstreeks. Als partner plant je per event minimaal één boom en ga je voor bij een gelijke uitkomst.

Claim deze locatie bij Greenbookings ↗
Klopt er iets niet op deze pagina?

Beschikbaarheid en prijs opvragen

Je aanvraag gaat via Greenbookings rechtstreeks naar de locatie. Kosteloos voor organisatoren.


Capaciteitt/m 2800
PrijsOp aanvraag

Gratis · geen account nodig · Zo werkt een aanvraag

Website van de locatie ↗


Ligt deze locatie goed voor je hele groep?

Vul in waar iedereen vandaan komt en zie de reistijd per persoon.

Bereken voor je groep