Utrecht, Utrecht

Hotel Mitland

Hotel

t/m 180Personen
14Zalen
18 minLopen vanaf station
Over deze locatie

Hotel Mitland is een hotel met vergadercentrum aan de Ariënslaan, aan de rand van Utrecht, op korte afstand van het centrum, de Jaarbeurs en het Utrecht Science Park. Het hotel heeft 146 kamers, van superior kamers tot themakamers, en beschikt verder over een verwarmd binnenzwembad met wellness, een fitnessruimte, een bowlingbaan en restaurant-brasserie Vlonders.

Onder de naam Mitland Meetings zijn er veertien vergaderzalen, onder meer vernoemd naar vogels en bomen, met oppervlakten van ongeveer 28 tot 78 m². Ze worden gebruikt voor vergaderingen, trainingen, presentaties, seminars, heidagen en werklunches, voor gezelschappen tot in totaal 500 personen, en zijn naar wens in te richten. Het hotel ligt dicht bij de snelweg en heeft een eigen parkeerterrein waar ook touringcars kunnen parkeren.

Zalen en opstellingen
ZaalMax.TheaterSchoolU-vormCarréCabaretm²
Zwaan40402519222663
Fortzaal40401519222148
Wilg40401519222148
Hazelaar50502520222665
Berk50502521263178
Reiger40402519222652
Ooievaar28281314182145
Fuut2020911131635
Snip12———12—28
Iep12———12—31
Tureluur12———12—28
Vijverzaal I606021212631140
Vijverzaal II10010037283660140
Vijverzaal I + II180180905156110290
Bereikbaarheid

18 min lopen van station Utrecht Maliebaan.

VanuitTreinAuto
Amsterdam1 u 02 min51 min
Rotterdam1 u 11 min55 min
Den Haag1 u 16 min1 u
Utrecht20 min15 min
Eindhoven1 u 31 min1 u 19 min
Groningen2 u 24 min2 u 32 min
Zwolle1 u 34 min1 u 21 min
Maastricht2 u 15 min2 u 21 min

Indicatie van deur tot deur vanaf het stadscentrum. Bereken voor je groep

Faciliteiten
  • Parkeren
  • Catering
  • Overnachten
Op de kaart
Is dit jouw locatie?

Claim het profiel bij Greenbookings: vul foto's en zalen aan en ontvang aanvragen rechtstreeks. Als partner plant je per event minimaal één boom en ga je voor bij een gelijke uitkomst.

Claim deze locatie bij Greenbookings ↗
Klopt er iets niet op deze pagina?

Beschikbaarheid en prijs opvragen

Je aanvraag gaat via Greenbookings rechtstreeks naar de locatie. Kosteloos voor organisatoren.


Capaciteitt/m 180
PrijsOp aanvraag

Gratis · geen account nodig · Zo werkt een aanvraag

Website van de locatie ↗


Ligt deze locatie goed voor je hele groep?

Vul in waar iedereen vandaan komt en zie de reistijd per persoon.

Bereken voor je groep