← Terug naar locaties / Zeeland / Renesse / Hotel-Congrescentrum De Zeeuwse Stromen
Renesse, Zeeland

Hotel-Congrescentrum De Zeeuwse Stromen

Congrescentrum

t/m 220Personen
7Zalen
Over deze locatie

Hotel-Congrescentrum De Zeeuwse Stromen ligt aan de Duinwekken in Renesse, op ongeveer 300 meter van het Noordzeestrand, tussen de duinen en vlak bij het bos. Het hotel heeft 135 kamers, een restaurant en een bar, en beschikt over een eigen strandpaviljoen.

Het congrescentrum telt zeven vergaderzalen, alle met daglicht, openslaande deuren en eigen temperatuurregeling, voor gezelschappen van 2 tot 220 deelnemers. De zalen 1 tot en met 4, van ongeveer 97 tot 147 m², zijn met geïsoleerde rolwanden te koppelen. Zaal 4 is volledig audiovisueel uitgerust met een videowand van vijftien meter breed. Kleinere zalen worden ingezet voor kleinere groepen of als break-outruimte. De locatie ontvangt vergaderingen, heisessies, congressen en meerdaagse bijeenkomsten, en eventmanagers regelen aanvullende activiteiten zoals teambuilding op het strand. De keuken verzorgt ontbijt, lunch, breaks en diner.

Zalen en opstellingen
ZaalMax.U-vormm²
Vergaderzaal 12626119
Vergaderzaal 2242499
Vergaderzaal 3242498
Vergaderzaal 43535147
Vergaderzaal 5101047
Vergaderzaal 8181866
Vergaderzaal 9161654
Bereikbaarheid

27,0 km van station Arnemuiden.

VanuitTreinAuto
Amsterdam3 u 03 min1 u 45 min
Rotterdam2 u 27 min57 min
Den Haag2 u 31 min58 min
Utrecht2 u 57 min1 u 41 min
Eindhoven3 u 01 min2 u 02 min
Groningen4 u 36 min3 u 59 min
Zwolle3 u 49 min2 u 54 min
Maastricht3 u 23 min2 u 42 min

Indicatie van deur tot deur vanaf het stadscentrum. Bereken voor je groep

Faciliteiten
  • Catering
  • AV & techniek
  • Overnachten
Op de kaart
Beeld
Is dit jouw locatie?

Claim het profiel bij Greenbookings: vul foto's en zalen aan en ontvang aanvragen rechtstreeks. Als partner plant je per event minimaal één boom en ga je voor bij een gelijke uitkomst.

Claim deze locatie bij Greenbookings ↗
Klopt er iets niet op deze pagina?

Beschikbaarheid en prijs opvragen

Je aanvraag gaat via Greenbookings rechtstreeks naar de locatie. Kosteloos voor organisatoren.


Capaciteitt/m 220
PrijsOp aanvraag

Gratis · geen account nodig · Zo werkt een aanvraag

Website van de locatie ↗


Ligt deze locatie goed voor je hele groep?

Vul in waar iedereen vandaan komt en zie de reistijd per persoon.

Bereken voor je groep