Amsterdam, Noord-Holland

Hotel Casa Amsterdam

Hotel

t/m 350Personen
15Zalen
4 minLopen vanaf station
Over deze locatie

De gehele eerste verdieping van Hotel Casa is ontworpen voor vergaderingen en evenementen. In totaal heeft Casa 14 vergaderzalen met daglicht en breakouts die een mooi uitzicht hebben op onze groene binnentuin. De vergaderzalen vari ren van 24 m2 tot 320 m2, waarbij de grootste zaal een capaciteit heeft van 350 personen. Dit is ideaal voor het organiseren van een intieme brainstorm, een training of workshop, een kleine of grote conferentie of zelfs een meerdaags evenement. De conference rooms van Hotel Casa zijn nu uitgerust met geavanceerde technologie voor een optimale vergaderervaring. De 98-inch 4K Ultra HD LCD-schermen en het 217-inch Full HD LED-scherm zorgen voor een meeslepende ervaring. Met HDMI- en USBC-aansluitingen en Bose Professional-geluidssystemen worden presentaties extreem helder en krachtig weergegeven. De magnetische whiteboard-wanden en draadloze microfoons bieden extra gemak en flexibiliteit voor elke bijeenkomst. Parkeren: 4,50 per uur met een max van 30 per dag

Zalen en opstellingen
ZaalMax.TheaterSchoolU-vormCarréCabaretm²
Cambridge20208—12—24
Cornell20208—12—24
Stanford20208—12—25
Heidelberg2020161416—31
Harvard25251616202437
Oxford40402420243252
Stellenbosch40402420243252
Sorbonne40402420243252
Erasmus 180803628324880
Erasmus 280803624284880
University of Amsterdam 156563024284068
University of Amsterdam 280804030345484
University of Amsterdam 380804030345484
University of Amsterdam 480804030345484
University of Amsterdam 1-4 (gecombineerd)350350150——216320
Bereikbaarheid

4 min lopen van intercitystation Amsterdam Amstel.

VanuitTreinAuto
Amsterdam23 min16 min
Rotterdam50 min1 u
Den Haag45 min55 min
Utrecht38 min47 min
Eindhoven1 u 25 min1 u 48 min
Groningen1 u 50 min2 u 23 min
Zwolle1 u 08 min1 u 23 min
Maastricht2 u 08 min2 u 50 min

Indicatie van deur tot deur vanaf het stadscentrum. Bereken voor je groep

Faciliteiten
  • AV & techniek
  • Terras of buitenruimte
Op de kaart
Is dit jouw locatie?

Claim het profiel bij Greenbookings: vul foto's en zalen aan en ontvang aanvragen rechtstreeks. Als partner plant je per event minimaal één boom en ga je voor bij een gelijke uitkomst.

Claim deze locatie bij Greenbookings ↗
Klopt er iets niet op deze pagina?

Beschikbaarheid en prijs opvragen

Je aanvraag gaat via Greenbookings rechtstreeks naar de locatie. Kosteloos voor organisatoren.


Capaciteitt/m 350
PrijsOp aanvraag

Gratis · geen account nodig · Zo werkt een aanvraag

Website van de locatie ↗


Ligt deze locatie goed voor je hele groep?

Vul in waar iedereen vandaan komt en zie de reistijd per persoon.

Bereken voor je groep