← Terug naar locaties / Utrecht / Utrecht / Het Oude Tolhuys
Utrecht, Utrecht

Het Oude Tolhuys

Zalencentrum

t/m 350Personen
6Zalen
Over deze locatie

Het Oude Tolhuys is een restaurant en partycentrum aan de Weg naar Rhijnauwen in Utrecht. De locatie beschikt over tien zalen die zowel als plenaire ruimte als in combinatie met subzalen worden gebruikt, met onder meer de Uithofzaal, de Tuinzaal en de Waterliniebar. Voor vergaderingen is in uiteenlopende opstellingen plaats voor maximaal 350 personen. Alle zalen hebben wifi, een projectiescherm en daglicht; andere audiovisuele middelen zijn te regelen. De zalen worden gebruikt voor vergaderingen, bedrijfspresentaties, recepties, reünies, personeelsfeesten en borrels, met vergaderarrangementen voor een of meer dagdelen. Het restaurant met terras is zeven dagen per week geopend en verzorgt de catering, van lunch tot diner en buffet. Op de site staat een plattegrond met de zaalindeling en een overzicht van de zaalcapaciteiten per opstelling.

Zalen en opstellingen
ZaalMax.TheaterU-vormCarréDinerCabaret
Uithofzaal2001505060120100
Tuinzaal15012040509080
Rhijnauwen907030405050
Voorzaal707025325030
Waterliniebar606025304045
Kromme Rijn454020253025
Bereikbaarheid

2,0 km van station Utrecht Maliebaan.

VanuitTreinAuto
Amsterdam55 min54 min
Rotterdam1 u 04 min55 min
Den Haag1 u 09 min1 u 01 min
Utrecht23 min16 min
Eindhoven1 u 24 min1 u 17 min
Groningen2 u 17 min2 u 33 min
Zwolle1 u 27 min1 u 21 min
Maastricht2 u 08 min2 u 19 min

Indicatie van deur tot deur vanaf het stadscentrum. Bereken voor je groep

Kenmerken

Ruimtes & Faciliteiten

  • Restaurant aanwezig
  • Vergaderzalen aanwezig
  • Meerdere zalen beschikbaar
  • Terras aanwezig

Technische Faciliteiten

  • Schermen of beamers aanwezig
  • WiFi beschikbaar
Op de kaart
Is dit jouw locatie?

Claim het profiel bij Greenbookings: vul foto's en zalen aan en ontvang aanvragen rechtstreeks. Als partner plant je per event minimaal één boom en ga je voor bij een gelijke uitkomst.

Claim deze locatie bij Greenbookings ↗
Klopt er iets niet op deze pagina?

Beschikbaarheid en prijs opvragen

Je aanvraag gaat via Greenbookings rechtstreeks naar de locatie. Kosteloos voor organisatoren.


Capaciteitt/m 350
PrijsOp aanvraag

Gratis · geen account nodig · Zo werkt een aanvraag

Website van de locatie ↗


Ligt deze locatie goed voor je hele groep?

Vul in waar iedereen vandaan komt en zie de reistijd per persoon.

Bereken voor je groep