← Terug naar locaties / Noord-Holland / Zaandam / Hemkade 48 | North Sea Venue
Zaandam, Noord-Holland

Hemkade 48 | North Sea Venue

Evenementenlocatie

t/m 4200Personen
6Zalen
Over deze locatie

Hemkade 48 is een evenementenlocatie in Zaandam, ook bekend onder de naam North Sea Venue. De locatie biedt ruimte aan evenementen tot ongeveer 4.200 bezoekers. De eigen website toont op dit moment alleen een aankondiging en een agenda met dance-evenementen, zonder informatie over zalen, verhuur of zakelijke mogelijkheden. Voor actuele informatie kan rechtstreeks contact worden opgenomen met de locatie.

Zalen en opstellingen
ZaalMax.Receptiem²
Main Hall300030001175
The Black Box10001000630
Entry Hall500500400
Heineken Area125125120
The Dock Terrace500500260
The Yard300030005000
Bereikbaarheid

1,9 km van intercitystation Zaandam.

VanuitTreinAuto
Amsterdam38 min24 min
Rotterdam1 u 01 min1 u 04 min
Den Haag54 min55 min
Utrecht48 min59 min
Eindhoven1 u 40 min1 u 57 min
Groningen1 u 56 min2 u 23 min
Zwolle1 u 19 min1 u 28 min
Maastricht2 u 23 min2 u 59 min

Indicatie van deur tot deur vanaf het stadscentrum. Bereken voor je groep

Op de kaart
Beeld
Is dit jouw locatie?

Claim het profiel bij Greenbookings: vul foto's en zalen aan en ontvang aanvragen rechtstreeks. Als partner plant je per event minimaal één boom en ga je voor bij een gelijke uitkomst.

Claim deze locatie bij Greenbookings ↗
Klopt er iets niet op deze pagina?

Beschikbaarheid en prijs opvragen

Je aanvraag gaat via Greenbookings rechtstreeks naar de locatie. Kosteloos voor organisatoren.


Capaciteitt/m 4200
PrijsOp aanvraag

Gratis · geen account nodig · Zo werkt een aanvraag

Website van de locatie ↗


Ligt deze locatie goed voor je hele groep?

Vul in waar iedereen vandaan komt en zie de reistijd per persoon.

Bereken voor je groep