← Terug naar locaties / Drenthe / Coevorden / Fletcher Hotel-Restaurant Kasteel Coevorden
Coevorden, Drenthe

Fletcher Hotel-Restaurant Kasteel Coevorden

Kasteel

t/m 175Personen
8Zalen
5 minLopen vanaf station
Over deze locatie

Fletcher Hotel-Restaurant Kasteel Coevorden is een hotel in het kasteel van Coevorden, een bouwwerk dat teruggaat tot de 11e eeuw en door het hotel wordt omschreven als het enige kasteel van Drenthe. Het kasteel heeft acht vergaderzalen, in de meeste daarvan is audiovisuele apparatuur aanwezig, en door het hele hotel is gratis wifi beschikbaar. Er is een à la carte restaurant met bar en private dining; gasten die meerdaags vergaderen overnachten in een van de 24 hotelkamers op 75 meter afstand. De locatie biedt arrangementen voor een dagdeel, een volledige dag en vergaderen met overnachting. Bushalte ligt op minder dan vijf minuten lopen, de snelweg op circa twaalf minuten rijden, en parkeren bij het hotel is gratis.

Zalen en opstellingen
ZaalMax.TheaterSchoolU-vormCarréDinerReceptieCabaret
Gewelvenkelders150————50150—
Blauwe Torencabinet14———1414——
Riddersael150902435408015040
Bovenste Camer5040182530405030
Graaf Willem Lodewijksael5050342530405030
Hertog van Alvasael1758034404512017540
Stadhouderssael4030162025304020
Commandeurssael4030162025304020
Bereikbaarheid

5 min lopen van intercitystation Coevorden.

VanuitTreinAuto
Amsterdam1 u 39 min2 u 07 min
Rotterdam2 u 09 min2 u 49 min
Den Haag2 u 09 min2 u 51 min
Utrecht1 u 38 min2 u 06 min
Eindhoven2 u2 u 36 min
Groningen55 min1 u 06 min
Zwolle44 min52 min
Maastricht2 u 34 min3 u 25 min

Indicatie van deur tot deur vanaf het stadscentrum. Bereken voor je groep

Kenmerken

Duurzame Catering

  • Private dining mogelijk

Ruimtes & Faciliteiten

  • Bar aanwezig
  • Vergaderzalen aanwezig
  • Meerdere zalen beschikbaar
  • Restaurant aanwezig

Duurzame Bereikbaarheid

  • Gratis parkeren op eigen terrein
  • Bushalte op loopafstand (< 5 min.)

Technische Faciliteiten

  • Basis AV-installatie aanwezig
  • WiFi beschikbaar
Op de kaart
Is dit jouw locatie?

Claim het profiel bij Greenbookings: vul foto's en zalen aan en ontvang aanvragen rechtstreeks. Als partner plant je per event minimaal één boom en ga je voor bij een gelijke uitkomst.

Claim deze locatie bij Greenbookings ↗
Klopt er iets niet op deze pagina?

Beschikbaarheid en prijs opvragen

Je aanvraag gaat via Greenbookings rechtstreeks naar de locatie. Kosteloos voor organisatoren.


Capaciteitt/m 175
PrijsOp aanvraag

Gratis · geen account nodig · Zo werkt een aanvraag

Website van de locatie ↗


Ligt deze locatie goed voor je hele groep?

Vul in waar iedereen vandaan komt en zie de reistijd per persoon.

Bereken voor je groep