Schoorl, Noord-Holland

Dopersduin

Conferentiecentrum

t/m 80Personen
6Zalen
Over deze locatie

Dopersduin is een doopsgezind broederschapshuis en conferentieoord in de duinen en bossen bij Schoorl, aan een smalle weg tussen Schoorl en Groet. Het huis, geopend in 1932, wordt naast vakantie- en bezinningsweken ook verhuurd aan groepen voor trainingen, heidagen en meerdaagse seminars. Er zijn meerdere zalen: de Mennozaal en de Simonszaal, die gekoppeld kunnen worden tot een ruimte van 108 vierkante meter voor circa vijftig personen, een vrijstaand kerkje en een zaal dicht tegen het duin voor groepen tot tachtig personen. In de zalen zijn een flip-over en beamer met scherm beschikbaar. Voor deelnemers zijn er eenvoudig ingerichte slaapkamers en gezamenlijke maaltijden in de eetzaal. Het terrein ligt midden in de natuur, op ongeveer vijf kilometer van de zee. Amsterdam ligt op circa 45 minuten rijden. Volgens de site worden de gebouwen met aardwarmte verwarmd.

Zalen en opstellingen
ZaalMax.TheaterCarrém²
Mennozaal25251648
Simonszaal35352460
Menno Simonszaal505036108
Kerkzaal80803296
Duinzaal25251648
Voorsprong30302072
Bereikbaarheid

8,9 km van intercitystation Alkmaar.

VanuitTreinAuto
Amsterdam1 u 02 min56 min
Rotterdam1 u 33 min1 u 30 min
Den Haag1 u 23 min1 u 17 min
Utrecht1 u 22 min1 u 17 min
Eindhoven2 u 12 min2 u 27 min
Groningen2 u 09 min2 u 15 min
Zwolle1 u 40 min1 u 38 min
Maastricht2 u 55 min3 u 29 min

Indicatie van deur tot deur vanaf het stadscentrum. Bereken voor je groep

Kenmerken

Sfeer & Esthetiek

  • Landelijk en natuur

Ruimtes & Faciliteiten

  • Meerdere zalen beschikbaar
  • Vergaderzalen aanwezig
  • Groene buitenruimte of tuin

Technische Faciliteiten

  • Schermen of beamers aanwezig
  • Flip-over aanwezig
Op de kaart
Is dit jouw locatie?

Claim het profiel bij Greenbookings: vul foto's en zalen aan en ontvang aanvragen rechtstreeks. Als partner plant je per event minimaal één boom en ga je voor bij een gelijke uitkomst.

Claim deze locatie bij Greenbookings ↗
Klopt er iets niet op deze pagina?

Beschikbaarheid en prijs opvragen

Je aanvraag gaat via Greenbookings rechtstreeks naar de locatie. Kosteloos voor organisatoren.


Capaciteitt/m 80
PrijsOp aanvraag

Gratis · geen account nodig · Zo werkt een aanvraag

Website van de locatie ↗


Ligt deze locatie goed voor je hele groep?

Vul in waar iedereen vandaan komt en zie de reistijd per persoon.

Bereken voor je groep