← Terug naar locaties / Zuid-Holland / Rotterdam / Amrâth Airport Hotel Rotterdam
Rotterdam, Zuid-Holland

Amrâth Airport Hotel Rotterdam

Hotel

t/m 1000Personen
12Zalen
Over deze locatie

Amrâth Airport Hotel Rotterdam is een vierssterrenhotel aan de Vliegveldweg in Rotterdam, tussen Rotterdam The Hague Airport en het groene Overschie. Het hotel heeft 74 kamers en negen vergaderzalen met natuurlijk daglicht, geschikt voor groepen tot 1.000 personen. Elke ruimte is standaard uitgerust met een beamer, flip-over en whiteboard. Naast vergaderingen worden evenementen als recepties en feesten genoemd. Het hotel ligt direct aan de A13 en vlakbij de A20 en heeft een eigen parkeerterrein. Er is een restaurant en wifi. De locatie staat in de Green Key-deelnemerslijst. Na afloop van een vergaderdag kunnen gasten in het hotel verblijven en gebruikmaken van het restaurant.

Zalen en opstellingen
ZaalMax.TheaterU-vormCarréDinerReceptieCabaretm²
Rotterdam5040152024503051
Kopenhagen5040152024503050
Brussel5030131624503050
Londen5040151624503050
Wenen6050191832603061
Madrid5040152224503051
Rome5040152224503051
Bern6060202432603061
Parijs5030151824503045
Wenen-Madrid300220——150300120297
Rotterdam-Parijs15015050609015070153
Wenen-Bern10010044486010070120
Bereikbaarheid

3,1 km van station Schiedam Centrum.

VanuitTreinAuto
Amsterdam1 u 16 min1 u 02 min
Rotterdam25 min17 min
Den Haag49 min29 min
Utrecht1 u 09 min54 min
Eindhoven1 u 37 min1 u 33 min
Groningen2 u 50 min3 u 14 min
Zwolle2 u 03 min2 u 07 min
Maastricht2 u 14 min2 u 27 min

Indicatie van deur tot deur vanaf het stadscentrum. Bereken voor je groep

Kenmerken

Ruimtes & Faciliteiten

  • Restaurant aanwezig
  • Vergaderzalen aanwezig
  • Meerdere zalen beschikbaar

Technische Faciliteiten

  • Flip-over aanwezig
  • Schermen of beamers aanwezig
  • WiFi beschikbaar

Gebouw & Certificeringen

  • Green Key gecertificeerd
Op de kaart
Is dit jouw locatie?

Claim het profiel bij Greenbookings: vul foto's en zalen aan en ontvang aanvragen rechtstreeks. Als partner plant je per event minimaal één boom en ga je voor bij een gelijke uitkomst.

Claim deze locatie bij Greenbookings ↗
Klopt er iets niet op deze pagina?

Beschikbaarheid en prijs opvragen

Je aanvraag gaat via Greenbookings rechtstreeks naar de locatie. Kosteloos voor organisatoren.


Capaciteitt/m 1000
PrijsOp aanvraag

Gratis · geen account nodig · Zo werkt een aanvraag

Website van de locatie ↗


Ligt deze locatie goed voor je hele groep?

Vul in waar iedereen vandaan komt en zie de reistijd per persoon.

Bereken voor je groep